Web Effects | אודות

אודות

  כאשר הטכנולוגיה מתקדמת בקצב כה מהיר ואנו עדים להתפתחות של רשתות חברתיות אשר סוחפות אחריהן כמות עצומה של גולשים אשר נתקלים בעשרות עסקים באינטרנט באופן יומיומי יהיה זה טיפשי לא להצטרף ולהיות חלק מאותם בעלי עסקים אשר עשו צעד קדימה והתקדמו אל העולם הוירטואלי בכדי לקדם את העסק שלהם הלאה. עסק אשר בוחר להתקדם לרשת האינטרנט על ידי בניית אתר אינטרנט מקצועי ובהתאמה אשיית עבור העסק, אתר שיספק את המענה המקצועי הנדרש למטרותיו ויעדיו העסקיים והשיווקיים של העסק, אותו העסק יזכה לא רק בחשיפה מרובה יותר אלא חשיפה מגולשים פוטנציאליים, גולשים שנהפכים לצרכנים ומגדילים את אחוז ההמרה באתר וזאת אודות לפוטנציאלי העצום שהאינטרנט מספק עבורנו בסביבה וירטואלית שאינה דורשת יותר מאותם הצרכנים שפונים לאתר שלכם לצאת מהבית או לעתים אף להגיע פיזית לבית העסק שלכם.

 

בניית אתרים בדגש על איכות וחדשנות טכנולוגית

חברת BuildMyWeb הינה חברה מובילה ומקצועית למעלה משש שנים אשר פותחה על ידי צוות קטן ומקצועי המורכב מהמומחים הגדולים ביותר בתחום העיצוב הגרפי, תכנות ופיתוח וקידום אתרים באינטרנט. חברת BuildMyWeb מתמחה בסיפוק פתרונות אינטרנטיים יעילים, על מנת להבטיח את המוצר המקצועי והאיכותי ביותר ברמה הגבוהה ביותר אשר עומד לשביעות רצונו של הלקוח ומספק מענה שיווקי ומקצועי למטרותיו של העסק. אנו מספקים שירותי בניית אתרי אינטרנט דינמיים בהתאמה אישית לצורכי הלקוח כמו כן אנו נעמדים בפני כל אתגר המוצב לפנינו הן בתחום בניית אתרים והן בתחום עיצוב אתרי האינטרנט, אנו מתמחים בבניית אתרי אינטרנט דינמיים עד לאתרים קטלוגיים, תדמיתיים ופורטלים, אתרי אינטרנט מותאמים לשיווק, בעלי חנויות מקוונות, אתר מסחרי ועוד.
בניית אתרים לעסקים וחברות כאחד על ידי הבנת צורכי הלקוח וידע מקצועי רב בכדי לספק עבור הלקוח אתר אינטרנט אשר ישמש אותו לכל צרכיו ומטרותיו ויתפקד ככלי שיווק אופטימלי ויעיל עבור החברה, כמו כן, אנו מתמחים בהתאמת אתר האינטרנט לדפדפנים השונים וגרסאותיהן הרבות על מנת לספק תצוגה אידאלית עבור הגולשים הרבים אשר פונים אל אתר האינטרנט שלכם מדפדפנים שונים, נוסף על כך אנו מתמחים בעיצוב רספונסיבי ובניית אתרי אינטרנט בהתאמה למכשירי המובייל הרבים, התאמה לרזולוציות המכשיר וסיפוק חווית גלישה אופטימלית.
בניית אתרי אינטרנט בתקנים המובילים והסטנדרטים הגבוהים ביותר לפי מכון התקנים הבינלאומי W3C, עבודה עם הטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר בתחום העיצוב הגרפי והתכנות.
 
 

בניית אתרי אינטרנט

 

עיצוב אתר תוך שימוש בפלטפורמות חדשניות   

מחלקת עיצוב אתרים של חברת BuildMyWeb מתמחה בעבודותיה וזאת ניתן לראות לפי תיק העבודות המקצועי של החברה, שימוש בטכנולוגיות עדכניות ומובילות על מנת לבנות עיצוב ייחודי עבור אתר האינטרנט, מודרני ואטרקטיבי. המעצבים הגראפיים שלנו בעלי ניסיון רב בתחום, מומחים להתאמת העיצוב בהתאם לסוג האתר, שמים דגש על פרטים קטנים והבנת מטרותיו ויעדיו של הלקוח על מנת  ליצור עיצוב מקצועי, אטרקטיבי, ייעודי ובהתאמה אישית עבור אתר האינטרנט.
בניית אתר אינטרנט מקצועי מושתת רבות על העיצוב של האתר, בכדי ליצור טרנד ייחודי ולהוות את כרטיס הביקור של העסק ובכך גם לבלוט על פני עסקים אחרים המתחרים בכם ברשת האינטרנט יש צורך בעיצוב אתרים מקצועי, עיצוב אתרים מקצועי אינו תלוי אך ורק באילו כלים וטכנולוגיות אתם משתמשים ועד כמה טוב אתם יודעים להשתמש בהם אלא המעצב הגרפי עצמו נדרש לגלות את עצמו בכל עיצוב, להבין את העסק, את מטרותיו, את יעדיו השיווקיים, כיצד להציג את העסק בדרך הכי אטרקטיבית שניתן וממש לבנות תיק עבודות מקצועי ומגוון.
צוות המומחים במחלקת העיצוב של חברת BuildMyWeb דואג לקחת את האפיון אשר התבצע לאתר האינטרנט שלכם לידיים שלהם ועל פיו לעבוד תוך שימוש במגוון כלים וטכנולוגיות מתקדמות, עמידה בתקנים של W3C והבטחת עיצוב אטרקטיבי ומקצועי אשר מהווה כטרנד ייחודי עבור העסק.

אחסון אתרים מקצועי עם גיבויים ועדכונים

כל אתר אינטרנט באשר הוא, לאחר שהוא נבנה עליו לעלות לאוויר ולהתאחסן תחת אחד מהשרתים אשר עומדים לרשות החברה לאירוח ואחסון אתרים באינטרנט, שרתי החברה מאפשרים גיבוי תקופתי של כל הקבצים והתכנים של אתר האינטרנט ובכך למנוע איבוד תכנים ומידע באתר, כמו כן אנו מספקים חבילות אחסון מתקדמות לשיפור נתוני האתר והעלאת רמת תפקודו באופן ניכר, החבילות אחסון שלנו נבנו בהתמדה והקפדה לשמירה על תפקוד אופטימלי של אתר האינטרנט, כמו כן אנו מספקים חבילות אחסון ייחודיות בהתאמה אישית לצורכי הלקוח למקרה ואין חבילת אחסון אשר מתאימה לו.
שירותי אחסון אתרים מהווים תנאי אופטימלי לאופטימליות בתפקוד האתר וסיפוק ביצועים מקסימליים לדוגמת טעינה מהירה יותר של אתר האינטרנט, זאת אודות לשרתים מקצועיים המספקים עבור האתר את כל המשאבים והתנאים האופטימליים הנדרשים עבורו על מנת לעמוד בדרישות הלקוח.
חבילות האחסון מסופקות בהתאמה אישית, כלומר במידה ולא מצאתם חבילה אשר מתאימה למטרותיכם ולצרכים שלכם, אנו בחברת BuildMyWeb מוכנים להתאים עבורכם חבילה מותאמת לפי הצרכים הייעודיים של החברה שלכם.
 

שרותי קידום אתרים תוך מתן מענה אקטואלי לאלגוריתם

אתר אינטרנט מקצועי אינו מתאפיין אך ורק במראהו תחת אילו טכנולוגיות הוא נבנה, אתר אינטרנט מקצועי הינו אתר אשר יודע לנצל את הפוטנציאל של האינטרנט ולמשוך אליו קהל יעד רב, המרתו מגולש לצרכן והרחבת הרווחים בהתאם לכך, בשביל זאת נדרש קידום אתרים בגוגל, באמצעות ייעול (אופטימיזציה) של האתר ניתן לשפר את מיקום האתר בתוצאות החיפוש במנועי החיפוש וכך לצבור חשיפה מרובה וקהל יעד רב יותר.
חברת BuildMyWeb מבינה את השוק האינטרנטי והתחרות הרבה אשר קיימת בה כמו גם כיצד פועלים מנועי החיפוש על פי אלגוריתם הדירוג שלהם ומספקת שירותי קידום אתרים אורגניים וממומנים על מנת לאפשר לעסק שלכם להגיע לתוצאות החיפוש הראשונות ולנצל את מקיסמום הפוטנציאל השיווקי באינטרנט וזאת על ידי תהליך ייעול והשבחה של אתר האינטרנט מבחינת תוכן, מבנה וקוד על מנת ותהוו הערך חיפוש הרלוונטי ביותר עבור שאילתת החיפוש של הגולש, כמו גם שירותי PPC בכדי לבנות קמפיין שיווק אופטימלי.