Web Effects | אחסון אתרים

אחסון אתרים

סיימתם לבנות אתר אינטרנט מקצועי ובהתאמה אישית אשר בנוי לשביעות רצונכם ומהווה כטרנד ייחודי ואטרקטיבי על פני שאר מתחריכם ברשת האינטרנט, כל הנותר כעת הוא לאחסן אותו על גבי שרת אחסון מקצועי ויציב בכדי שיהיה באוויר ונגיש לגלישה מצד גולשים פוטנציאליים. על מנת ואתר האינטרנט שלכם יהיה באוויר עליכם לאחסן אותו על שרת אחסון חזק ויציב בכדי למנוע קריסת האתר או תקלות אחרות, אחסון האתר על גבי שרת על אחת ממערכות ההפעלה השונות Windows/Linux  מאפשר גיבוי כל הנתונים והקבצים של האתר ובמקרה של תקלה או קריסת האתר, מצב Downtime לשחזר הכל מחדש, כך שבמידה וכן הייתה תקלה ואתר האינטרנט שלכם חווה נפילה, ניתן יהיה לשחזר את כל המידע והנתונים תוך זמן קצר.

BuildMyWeb מספקת שירותי איחסון אתרים מקצועיים ללקוחותיה הרבים על גבי שרתים מהמתקדמים שיש מבית HP המשאירים את הלקוח בראש שקט ואת אתר האינטרנט שלו בידיים טובות וזהו המסר אשר ברצוננו להעביר לכל לקוח אשר מאחסן את אתר האינטרנט שלו על אחד משרתינו המובילים.
 
שירותי אחסון אתרים
 

מידע רלוונטי על אחסון אתרים מקצועי

לקוחות המעוניינים בשירות אחסון אתרים מקצועי מוזמנים לעיין בחבילות האחסון הרבות המוצעות על ידי חברת BuildMyWeb, בין החבילות ניתן למצוא נפח שטחי אחסון משתנה בהתאם לסוג החבילה, תעבורה חודשית (רוחב פס), תמיכה בסוג המערכת, דואר POP3 ועוד.
חבילות אירוח ואחסון האתרים שלנו מיועדות לכל אתרי האינטרנט בהתאמה אישית.
חבילות האחסון שלנו נעות במחיריהן ובסוג הנתונים אותם החבילה מציעה תוך התאמה לפי סוג אתר האינטרנט, אתרים בסיסיים למדי תתאים עבורם חבילת האחסון הבסיסית ביותר בעוד שאתרים מסחריים בעלי חנות וירטואלית והצורך בנפח אחסון רב ורוחב פס רחב יידרשו בחבילת אחסון Premium למשל.
מחיר החבילה משתנה על פי צרכים אישיים, נתונים והתאמת החבילה וגודלה.
BuildMyWeb מציעה כחלק משרותה האדיב ללקוחות, דומיין לבחירה מתנה לכל לקוח אשר יעשה התחייבות לשנה לאחת מחבילות האחסון המובילות שלנו.
הסרטון הבא יציג בפניכם מהו שרות אירוח ואחסון אתרים באינטרנט
 
 
 
רבים חושבים כי שירות אחסון חינמי הוא עדיף וכי סוג שירות זה מהווה מציאה מאחר ורבים לא נחשפו אליו והולכים ומשלמים לחברות לאחסון, ובכן לא לשווא הם הולכים ומשלמים.
שירות אחסון אתרים מסופק גם בחינם ברחבי האינטרנט אך הוא מונה עימו מספר חסרונות עיקריים. 
קודם כל כמו כל דבר חינם ברשת האינטרנט יש לכך השלכות , איחסון אתר האינטרנט אצל חברה המספקת שירותי אחסון חינם, מאפשר עבור חברת אחסון לפרסם אצלך מודעות ופרסומים באתר כמעין תמורה, אחרי הכל חברות אשר מספקות שירותים חינמיים חייבים להתקיים ממשהו.
בכך יורדת איכות אתר האינטרנט שלך, פרסומות אלו עלולות להכיל ברוב המקרים מידע פרסומי אודות המתחרים שלכם שמפרסמים את עצמם ולהוביל גולשים פוטנציאליים שמגיעים לאתר שלכם אליהם, כמו כן אתר אינטרנט אשר מאוחסן חינם לרוב לא נראה בעין יפה למנועי חיפוש ופוגע ביכולת אתר האינטרנט להתקדם.
אתר אשר מאוחסן חינם, אין עליו שום אחראיות, כלומר מחר החברה יכולה לפשוט רגל ואף אחד לא חייב לך גיבוי לאתר.
 
BuildMyWeb מציעה ללקוחותיה שרות אירוח ואחסון אתרים מקצועי ואמין, עם צוות תמיכה פנימי מקצועי אשר עונה לכל תקלה או מענה בשעות פעילות החברה וצוות תמיכה חיצוני אשר מכסה את מעגל התמיכה ל 24 שעות תמיכה ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.
 

ענן מחשוב, אחסון בפלטפורמה המתקדמת ביותר 

כניסת תחום ה- IT לשוק העסקים הממוחשבים, מאפשר סיפוק מגוון פתרונות מחשוב מתקדמים המציעים שירותי אחסון אתרים אופטימליים עבור עסקים וחברות. באמצעות טכנולוגיית מחשוב ענן ניתן להציע עבור הלקוח קונפיגרציות רבות הפועלות על גבי שרתים וירטואליים, שרתים אלו מהווים פתרון אופטימלי עבור אתרי אינטרנט גדולים בעלי תעבורת גולשים רבה על ידי מתן נפחי אחסון ושטחי תעבורה גדולים במיוחד, ביצועים אוטומטיים ועצמאיים ללא כל צורך בתחזוקה שוטפת מצד הארגון.