Web Effects | בניית אתר אינטרנט ב- WordPress

בניית אתר אינטרנט ב- WordPress

מעוניינים לבנות אתר אינטרנט או בלוג על מנת לשתף תכנים ומידע ברשת האינטרנט, לקבל חוות דעת מגולשים וחברים אודות התכנים אותם משתפים? בניית אתר למטרות מוזיקה, תחביבים, רעיון כלשהו או כל דבר אחר שאתם מרגישים שאתם חייבים לשתף עם כל העולם? מערכת ניהול התוכן של WordPress נחשבת למערכת ה- CMS הטובה ביותר כיום בתחום עבור אתר האינטרנט שלכם ומאפשרת ביצועים ופעולות חינמיים כנגד פעולות רבות אשר עלולות לעלות תשלום סמלי ובכל זאת היא מפותחת בקוד פתוח ומאפשרת לכם לקחת את אתר האינטרנט לכל כיוון שתרצו.
ועל פני מערכות ניהול תוכן אחרות המפותחות בקוד פתוח שאולי שמעתם עליהם לדוגמת ג'ומלה או דרופל, הן לא עומדות ביתרונות של WordPress מבחינת, שימוש נוח וידידותי, אבטחה ואמינות.
 

מה מציעה עבורנו מערכת WordPress ?

וורדפרס מתפקדת כמערכת נוחה לניהול בלוגים ואתרי אינטרנט היא מספקת עבור המשתמש מענה לכמעט כל צורך, החל מניהול סטנדרטי ובסיסי של אתר האינטרנט או הבלוג ועד להטמעת חנות וירטואלית של ממש באתר, פורטפוליו, פורטל תוכן או ניוזלטר.
מערכת WordPress מאפשרת התקנת Plug-In רבים אשר מספקים תוספים נצרכים לאתר האינטרנט שלכם על מנת להפוך אותו לאתר מקצועי שמשרת אתכם ברמה הגבוהה ביותר, כמו כן, ניתן גם לעקוב אחר הגולשים שלכם באמצעות מדד סטטיסטי שמסביר לנו מאיפה הם הגיעו בשילוב מפות וגרפים.
 
ניתן לעצב מתוך עשרות תבניות עיצוב תוך כדי התאמה אישית של התבנית לפי הרצונות שלכם, כמו גם מבחר רחב של סוגי עיצובים אשר עולים תשלום תלוי כמה אתם מוכנים להשקיע באתר ולהתמודד עם עיצוב חינמי או עיצוב הרבה יותר מושקע שיעלה לכם סכום כסף מסוים.
ניתן לשתף את התכנים ואתר האינטרנט או הבלוג שלכם ברשתות החברתיות המובילות והשונות לדוגמת Facebook, Twitter ועוד.
 

בחירת דומיין

בחירת דומיין היא שלב חשוב לחלוטין, ללא דומיין גולשים לא יוכלו לקשר אליכם, לשתף תוכן שלכם או למצוא אתכם.
בחירת דומיין מתחלקת למספר חלקים, החלק הראשון הוא בחירת סיומת הדומיין, אם אתם מעוניינים לפנות לקהל בארץ כמובן שסיומת .co.il היא עדיפה אמנם קהל מחו"ל הסיומת המועדפת היא .com, ישנן סיומות אלטרנטיביות נוספות אך לעת עתה הן אינן רלוונטיות עבורכם אלא אם כן אתם גוף ממשלתי או מוסד חינוכי ואז ניתן להשתמש ב .gov או .edu / .ac ועוד בתוספת אישור מתאים.
הדומיין עצמו ניתן לשליטה מקסימלית מצדכם כלומר בתנאי שהוא כבר לא תפוס על ידי אתר איטרנט אחר, כמובן אם יש לכם כתובת דומיין שאתם ממש מעוניינים אבל היא תפוסה ניתן לקנות אבל המחיר יהיה הרבה יותר גבוה.
 

חבילות אחסון

חבילת אחסון מאפשרת לאתר האינטרנט שלכם להיות באוויר, בעת בחירת ספק אחסון יש לבדוק מספר גורמים עיקריים כאשר אתם מעוניינים לאחסן אתר אינטרנט הבנוי על WordPress.
על מנת להבטיח אחסון אופטימלי יש צורך לברר מול הספק האם במסגרת שירותי אחסון קיימת תמיכה באתרים הבנויים על מערכת WordPress, כמה דומיינים אתם יכולים לאחסן (במידה ואתם מחזיקים מספר אתרים), נפח שטח אחסון, ורוחב פס, שרידות וזמינות, מיהי החברה, אילו סוגי תמיכה היא מציעה, מחירים (אחרי סקר שוק מקיף) ועוד.
 

פאנל ניהול

פאנל הניהול של מערכת WordPress מאפשר לכם לגשת אל כל אזורי אתר האינטרנט או הבלוג שלכם ולשנות, לערוך, להוסיף או להחסיר כל דבר אשר אתם מרגישים נכון, גישה לסטטיסטיקות, אפשרות לערוך טקסטים בהתאמה לקידום אתרים על ידי הכללת מילות מפתח, עורך תוכן מקצועי, כותרת SEO, תיאור SEO, אפשרות להעלאת תמונות וסרטונים בטקסט ועוד מבחר רחב של אפשרויות אינסופיות.
 
אם אתם מעוניינים לפתוח בלוג או אתר אינטרנט על סגנון המוזיקה המועדף עליכם ולסקר אודות חדשות וסיקורי אלבומים בז'אנר הזה בין אם מדובר בפופ, היפ-הופ, רוק או האבי מטאל הרי פלטפורמה חינמית כמו WordPress היא הפתרון האולטימטיבי בשבילכם.
אם המטרה שלכם היא בלוג לפרסום תמונות או סתם כיומן אישי, WordPress מתאימה גם עבור זה.
אם אתם עסק אשר לא מעוניין לשלם עשרות אלפי שקלים עבור אתר אינטרנט כי עבורכם מתאים גם מה שיש ל- WordPress להציע, אז ניתן לקבל מענה מקצועי עבור כל הצרכים השיווקיים והעסקיים שלכם.