Web Effects | בניית אתרי אינטרנט מקצועיים

בניית אתרי אינטרנט מקצועיים

BuildMyWeb היינה חברה מובילה בתחום בניית אתרי אינטרנט דינאמיים ובהתאמה אישית לצורכי הלקוח, אנו מספקים אתרי אינטרנט בסיסיים, תדמיתיים, פורטלים , אתרי אינטרנט לחברות גדולות ועסקים מפותחים, הקמה ופיתוח חנויות וירטואליות תוך יישום דרישות הלקוח בהתאם אישי לאחר אפיון מקיף בכדי להבין מהם יעדי אתר האינטרנט, איזו חשיפה ברצונו להשיג, למי לפנות ובהתאם לזאת להתחיל לעבוד על הפרוייקט הענק שלכם.
כיום כל עסק המעוניין להרחיב את עצמו ולהגדיל את מחזור הרווח הכספי שלו, מבין כי הפוטנציאל האמיתי אינו נמצא אך ורק בהחזקת עסק מקומי, העולם כבר מזמן התחיל להסתגל לאינטרנט וכיום כאשר ניתן למצוא כמעט הכל אם לא הכל באינטרנט כולל חשיפה לאנשים אחרים, עסק באינטרנט זה הפתרון האופטימלי ביותר עבור כל עסק אשר מכבד את עצמו ויודע מה רצונותיו מהעסק, תוך כדי הבנה מלאה כי אתר אינטרנט אשר פותח בתהליך בניית אתרים מקצועי מהווה כלי שיווק אופטימלי ובעל ערך רב עבור העסק.
 

הדגשים בבחירת חברה מקצועית לבניית אתרים

על ידי פניה לחברה לבניית אתרים לאחר סיקור קצר אם זה בקרב חברים אשר כבר רכשו שירות בניית אתרים אצל חברה כלשהי או דרך האינטרנט אחר חברה מקצועית לבניית אתרים, אלא אם כן הינכם מעוניינים בשרות בניית אתרים בחינם, אם לא אתם עומדים לעשות  צעד ראשון להקמת העסק הוירטואלי שלכם.
אותה חברה תשב איתכם על אפיון האתר אשר ידון במה ברצונכם להשיג מאתר האינטרנטלמי אתם מעוניינים לפנות, מה אתם משווקים , מהו סוג האתר אותו אתם רוצים ומה זה דורש מכם.
תהליך האפיון הנו השלב הראשוני בעת בניית אתרי אינטרנט בהתאמה אישית ודרכו ניתן לספק מענה מקצועי לכל צרכיו ויעדיו השיווקיים של הלקוח, כך למשל ניתן להגדיר  את סוג אתר האינטרנט, התאמת האתר עבור סוג קהל היעד ומבחינת עיצוב גרפי בהתאמה אישית לפי הנושא בו עוסק האתר.
לאחר מכן עוברים לשלב עיצוב האתר, עיצוב האתר צריך להיות בהתאם לסוג האתר אותו אנחנו מעצבים. כלומר, אם אנו מפתחים אתר חנות וירטואלית יש להתמקד בעיצוב אסתטי נקי יחד עם דגשים מרהיבים עם מתן ניווט ונגישות ידידותית ונוחה לשימוש.
אם אנו מקימים אתר תדמיתי, יש צורך במצגות תמונות , מצגות עם תנועה תפריטים נגללים ועוד.
 
תהליך עיצוב אתרים גרפי עושה שימוש במגוון כלים וטכנולוגיות מתקדמות על מנת לבנות אתר אינטרנט בעיצוב בהתאמה אישית, עיצוב אשר יאפשר לעסק לבלוט ברשת האינטרנט על פני עסקים אחרים שמתחרים בו, באמצעות עיצוב אתרים מקצועי אתר האינטרנט מהווה את כרטיס הביקור של העסק.
עיצוב אטרקטיבי ומקצועי מאפשר לאתר האינטרנט לתפקד כטרנד ייחודי ומהווה את הקו המכריע בין עסק אשר מצליח לשווק ברשת האינטרנט לצרכן הפוטנציאלי לבין עסק שלא.
ברגע ויש אישור מצד הלקוח על העיצוב, ניתן לעבור לשלב הבא שזהו שלב התכנות והקידוד והטמעת העיצובים בקודBuildMyWeb המונה צוות מתכנתים מנוסה ומקצועי, פועלת עם הטכנולוגיות הכי מתקדמות כיום בתחום הקמת אתרים באינטרנט תוך התמקדות בסטנדרטים של W3C, יצירת סקריפטים בעלי Syntax תקין.
 

אחסון אתרים להבטחת אתר מקצועי

אתר האינטרנט שלכם מוכן והנכם מרוצים ממנו? כל הנותר הוא לעלות אותו לאוויר ולתת את הגישה לגולשים הפוטנציאליים שלכם, באמצעות שירותי אחסון אתרים ניתן לאחסן את אתר האינטרנט על גבי שרת מקצועי ויציב וכך לספק עבורו מצד אחד את עצם היותו באוויר ומצד שני את כל משאבי החומרה הנדרשים עבורו על מנת לספק תפקוד אופטימלי וביצועים מקסימליים.
כמו כן, באמצעות שירותי אחסון אתרים (אשר ניתנים כאופציה כשירות נוסף לאותה חברה המספקת עבורכם שירותי בניית אתרים) ניתן להבטיח גיבוי מלא של כל המידע והנתונים של אתר האינטרנט שלכם על ידי אחסון האתר על גבי שרת מקצועי וכך כאשר האתר נופל מכל סיבה שהיא ניתן לשחזר את כל המידע שאבד תוך זמן קצר.
BuildMyWeb הינה חברה המספקת שירותי אירוח ואחסון על שרתי מותג מבית HP ללקוחותיה הרבים כמו כן, אנו מספקים חבילות אחסון במחירים נמוכים ומשתלמים.
 

סוד התהליך בקידום אתרים אורגני

האתר עוצב והוקם , אחסנתם את האתר על גבי שרת חזק והאתר באוויר, אתם שולחים את האתר לחברים ולמכרים ועמיתים לעבודה על מנת לתת ביקורת על האתר אך מה עם אלפי האנשים השונים אשר נמצאים ברשת אליהם אתם מסוגלים להגיע, על מנת ולהגיע לחשיפה מקסימלית ולמצות את מלוא התועלת מאתר האינטרנט שלכם יש צורך בקידום האתר במנוע החיפוש על ידי תהליך קידום אתרים אורגני , קידום אתר האינטרנט נעשה תוך התמקדות בפרמטרים רבים אשר לא נרחיב עליהם כאן, קידום אתר האינטרנט בצורה נכונה ומקצועית מאפשר למנועי החיפוש לזהות כי זהו אתר איכותי המקנה מידע רלוונטי ושרות איכותי לגולש לכן נקדם אותו במנוע החיפוש שלנו לתוצאות הראשונות על מנת ויוכל להעניק את אותו השרות המצויין לשאר הגולשים השונים.